Rinia shqiptare
 
 

Donatorėt

Organizata "Rinia 21" parasheh qė donatorėt dhe sponzorėt e kėsaj organizate do luajn njė rol tė rėndėsishėm nė zhvillimin e mėtutjeshėm tė projekteve. Duke menduar pėr tė ardhmėn e rinisė shqiptare, ju tė gjithė mund ti pėrkraheni ata duke na pėrkrahur neve. Ēdo kush mund tė jep donacione apo njė ndihmesė nė forma tė ndryshme pėrmes aktiviteteve, shkrimeve, apo ndonjė punė tjetėr vullnetare.

Deri mė tani donatorė nė zhvillimin e projekteve tė organizatės Rinia 21 ka qenė ndėrmarrja Faton Media www.fatonmedia.com si dhe njė pėrkrahje morale dhe pėrmes trajnimeve tė ndryshme e kemi pasur edhe nga CIMO – Center for International Mobility in Finland www.cimo.fi. Pėr informacione shtesė rreth pėrkrahjes sė projekteve tona, ju lutėm mos hezitoni tė na kontaktoni.