Rinia shqiptare
 
 

Mirėse vini nė projektet e RINIA 21

Gjatė prezantimit tė platformės sė projekteve e pėrmendem se RINIA 21 ėshtė njė organizatė jo-fitimprurės e cila i dedikohet rinisė shqiptare si pėrkrahje nė zgjidhjen dhe parandalimin e problemeve tė ndryshme.

Pasi qė platforma e organizatės ka njė veprimtari tė madhe atė e kemi ndarė nė disa projekte siq janė: Shkolla, Duhani, Bixhozi, Natyra dhe Qenra Rinore.

Pėr secilin projekt kemi pėrshkruar mė gjerėsisht rreth problemeve dhe mundėsisė sė realizimit ndėrsa planin grafik tė projektit mund ta shikoni anash nė formatin PDF.