Rinia shqiptare
 
 

Punimet e projektit RINIA 21

Tė gjitha punimet dhe aktivitetet tė cilat do ti bėjm nė kuadėr tė organizatės RINIA 21 do tė publikohen nė kėtė faqe. Pėr momentin kemi arritur tė bėjm vetėm prezantimet dhe pėrmbajtjet e secilit projekt duke pėrfshirė edhe 3 broshura tė cilat mund ti shikoni mė poshtė.

Sapo kemi filluar ti punojm edhe broshurat e para rreth qėllimeve tė projekteve ku deri nė tetor shpresojm disa prej tyre do jenė tė gatshme dhe pastaj do ti fillojm edhe aktivitetet e para duke bashkėpunuar me shkollat.

Aktivitetet e para do ti fillojm nė komunėn e Dragashit duke bėrė prezantimin e projekteve, shpėrndarjen e broshurave si dhe analizat tė cilat kanė tė bėjn me interesimin e nxėnsėve pėr pjesmarrje nė kėto projekte.