Realizimi

Prezantimi nė PDF

Ekzistojn metoda tė ndryshme nė realizimin e kėtij projekti dhe ēdo njėra prej tyre ka edhe efektin e vetė.

Po i pėrmend vetėm disa prej metodave realizuese tė cilat shpresoj ti realizojm nė tė ardhmėn:

  • Botimi i disa broshurave rreth duhanit dhe vetive negative tė tij
  • Krijimi i njė grupi punuės
  • Krijimin e njė bashkėpunimi ndėrmjet fėmijėve dhe arsimtarėve
  • Ligjerata dhe kontakte direkte me duhanpirėsit
  • Aktivitete tė lira qė simbolizojn vetit pozitive nga mospirja e duhanit.
  • Aktivitete tė ndryshme nė qendra rionre etj

Mė gjėrėsisht shikoni tek verzioni nė PDF.