Fotogaleria

Partnerėt nė Kosovė

Ne do tė ndėrtojmė njė fotogaleri duke sjellur tek ju fotografi nga aktivitetet tona nė kuadėr tė projekteve qė jemi duke i zhvilluar, nė bashkėpunim me partnerėt tonė dhe personat tjerė tė vullnetit tė lirė. Pėr momentin ne kemi sjellur njė koleksion tė fotografive nga dy partnerėt tonė nė Kosovė tė cilat mund ti shikoni nga lidhjet nė vazhdim.

  1. Mus-e Kosovas
  2. Down Syndrome Kosova