Analiza e projektit Shkolla

Prezantimi nė PDF

Suksesi i projektit sigurisht do tė mvaret edhe nga analizat, kritikat, vėrejtjet dhe sugjerimet tjera tė cilat do tė bėhen kohė pas kohe gjatė rrjedhės sė projektit.

Ne i mirėpresim tė gjithė bashkėpuntorėt qė ti shprehim mendimet e tyre rreth idesė, qėllimit dhe ēėshtjeve tjera qė i pėrkasin projektit.

Te analizat e projektit do tė hyjn edhe raportet 3 mujore tė cilat do ti sjellim pas njė pune tė pėrbashkėt me nxėnėsit dhe arsimtarėt. Pėrveq analizave tona ne do ti marrim edhe mendimet e ekspertėve tjerė qė mirrem me ēėshtjet e arsimit.

Duke shpresuar se projekti ynė do tė ketė njė sukses nė mbarė Kosovėn le tė presim pėr raportet e para tė cilat do ti prezantojm tek webfaqja zyrtare nė seksionin Info.

Analizat e projektit do ti bėjm edhe nė pjesėn qė i pėrket projektit Emigranti duke pėrfshirė rininė e diasporės shqiptare.