Realizimi i projektit SHKOLLA

Prezantimi nė PDF

Realizimi i kėtij projekti mund tė bėhet nė forma tė ndryshme duke ju pėrshtatur edhe kushteve tė cilat kėrkohen gjatė zbatimit tė projektit. Nė problemin e parashtruar mė lartė pėrmendem disa lloje tė problemeve tek nxėsnsit ndėrsa tek ne qėllimi ėshtė qė tė gjitha apo se paku disa nga kėto veti negative tė zbuten tek nxėnėsit dhe interesimi i tyre tė rritet jo vetėm nė shkollė por edhe nė sferat tjera edukuese.

Ndėr faktorėt kryesor siq thamė do do tė ishte bashkėpunimi ndėrmjet prindėrit – nxėnėsit dhe mėsuesit. Sa i pėrket realizimit nga ana jonė do tė mundohemi qė tė krijojm njė rrjet i cili do tė ofronte nė tė gjitha shkollat broshura tė ndryshme, mbajtjen e disa aktiviteteve, takime me nxėnės, mėsues dhe prindėr, seminare etj.

Mė gjėrėsisht shikoni tek verzioni nė PDF.